W Miasteczku Ruchu Drogowego

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 kwietnia 2026
23 marca 2026 r. Pajacyki wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. Było to niezwykle ciekawe i pouczające spotkanie.
 
Dzieci miały okazję zwiedzić budynek oraz poznać pracę policjantów i ich ważną rolę w dbaniu o bezpieczeństwo.
Podczas wizyty w Miasteczku Ruchu Drogowego dzieci utrwaliły podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz właściwe zachowania jako piesi i uczestnicy ruchu drogowego. Najwięcej radości sprawiła im możliwość skorzystania z zabawkowych samochodów i poczucia się jak prawdziwi kierowcy, poruszając się po wyznaczonych drogach.
Wycieczka była nie tylko świetną zabawą, ale także cenną lekcją bezpieczeństwa.
 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie