Wiosenny Bal
20 marca 2026 r. w naszym przedszkolu odbył się Wiosenny Bal. Było to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego wspólnie pożegnaliśmy Panią Zimę i z wielką radością powitaliśmy Panią Wiosnę.
Tego dnia nie zabrakło muzyki, tańca i wspaniałej zabawy. Dzieci z zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach, prezentowały swoje umiejętności taneczne oraz brały udział w wesołych zabawach. Kolorowe stroje i uśmiechy na twarzach przedszkolaków sprawiły, że atmosfera była naprawdę wyjątkowa.



Mobilna



















































































































































